Back shopping

Registration

O značce

 

INSIZE je světový výrobce měřicí techniky přinášející technologické inovace se zastoupením v 54 zemích světa. Měřicí přístroje značky INSIZE představují optimální řešení bez kompromisů pro splnění i těch nejnáročnějších měřicích potřeb.

INSIZE Czech je pobočka výrobce INSIZE pro prodej měřidel a měřicích přístrojů distributorům, ale i přímo koncovým zákazníkům, s interaktivním Showroom a skladem pro ČR. INSIZE Czech zabezpečuje kompletní technickou podporu, zaškolení a servis v rámci Evropy.   

 

INSIZE Czech pro ČR zabezpečuje služby pro distributorskou síť i koncové zákazníky: 

1| Prodej, poradenství a technickou podporu při výběru měřicí techniky, měřidel.  

2| Servisní středisko = provádíme servis a opravy všech produktů INSIZE.

3| Nadstandartní péče o velké měřicí přístroje = profilprojektory, měřicí mikroskopy a tvrdoměry. Klademe velký důraz na vysoký předprodejní a poprodejní zákaznický servis, proto dodání koncovým zákazníkům je výhradně přímo přes INSIZE Czech, přičemž celý proces může být ve spolupráci s prodejcem, se kterým koncový zákazník dlouhodobě spolupracuje.

4| Interaktivní Showroom INSIZE, kde je k vyzkoušení více než 100 modelů od komunálních měřidel až po velké měřicí přístroje = dohodněte si individuální návštěvu. 

 

Měřicí přístroje INSIZE Vás mile překvapí: kvalitním provedením | vysokou spolehlivostí | příjemnými cenami

 

Značka INSIZE nabízí kompletní portfolio měřicích přístrojů od posuvných měřidel, výškoměrů, úchylkoměrů, tloušťkoměrů, siloměrů, kalibrů, měřicích mikroskopů, profilprojektorů, drsnoměrů, tvrdoměrů, videoskopů, úhloměrů, metrů, vah až po momentové klíče, včetně bohatého příslušenství na měřicí přístroje. 

 

 

o znacce insize czech

Back shopping