Zpět do obchodu

Registrace

O značce

INSIZE je světový výrobce měřicí techniky přinášející technologické inovace se zastoupením v 54 zemích světa. Měřicí přístroje značky INSIZE představují optimální řešení bez kompromisů pro splnění i těch nejnáročnějších měřicích potřeb. 

INSIZE Czech je pobočka výrobce INSIZE pro prodej měřidel a měřicích přístrojů, s interaktivním Showroom a skladem pro ČR. INSIZE Czech zabezpečuje kompletní technickou podporu, zaškolení a servis v rámci Evropy.    

 

Měřicí přístroje INSIZE Vás mile překvapí: kvalitním provedením | vysokou spolehlivostí | příjemnými cenami 

INSIZE Czech pro ČR zabezpečuje služby:

1| Prodej, poradenství a technickou podporu při výběru měřicí techniky, měřidel.  

2| Servisní středisko = provádíme servis a opravy všech produktů INSIZE.

3| Nadstandardní péče o velké měřicí přístroje = profilprojektory, měřicí mikroskopy a tvrdoměry. INSIZE klade velký důraz na vysoký předprodejní a poprodejní zákaznický servis, proto dodání koncovým zákazníkům musí být realizováno výhradně přes INSIZE Czech. Nákupní proces může být i ve spolupráci s běžným dodavatelem se kterým koncový zákazník dlouhodobě spolupracuje.

4| Interaktivní Showroom INSIZE, kde je k vyzkoušení více než 100 modelů od komunálních měřidel až po velké měřicí přístroje = dohodněte si individuální návštěvu.  

 

INSIZE nabízí kompletní portfolio měřicích přístrojů » posuvná měřidlavýškoměry, úchylkoměry, mikrometry, drsnoměrytvrdoměry, tloušťkoměrykalibryúhloměrysiloměrymetryváhyměřicí mikroskopyprofilprojektoryvideoskopy, momentové klíčepříslušenství včetně stojanů na měřicí přístroje.

  

o znacce insize czech

Zpět do obchodu