Zpět do obchodu

Registrace

O značce

 

INSIZE je světový výrobce měřicí techniky přinášející technologické inovace se zastoupením v 75 zemích světa. Měřicí přístroje značky INSIZE představují optimální řešení bez kompromisů pro splnění i těch nejnáročnějších měřicích potřeb. INSIZE Czech je pobočka výrobce INSIZE pro prodej měřidel a měřicích přístrojů s interaktivním Showroomem a skladem pro ČR. INSIZE Czech zabezpečuje předprodejní a poprodejní zákaznický servis pro koncové zákazníky i distributorskou síť v rámci Evropy. 

 

Měřicí přístroje INSIZE Vás mile překvapí: kvalitním provedením | vysokou spolehlivostí | příjemnými cenami 

1| Zabezpečujeme prodej a poradenství při výběru měřicí techniky a měřidel.
2| Poskytujeme kompletní technickou podporu.
3| Provádíme servis a opravy všech měřicích přístrojů INSIZE. 

 

insize-czech-firma-meridla

Je kladen velký důraz na profesionální předprodejní a poprodejní zákaznický servis, proto stacionární tvrdoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, 3D CNC, měřicí mikroskopy, profilprojektory, konturoměry, trhací stroje a kruhoměry jsou dodávané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť, přičemž celý proces může být ve spolupráci s prodejcem, se kterým koncový zákazník dlouhodobě spolupracujeGarantujeme profesionální péči o tyto velké měřicí přístroje.

Rádi Vás přivítáme v našem interaktivním Showroomu INSIZE, kde máme k vyzkoušení více než 100 modelů od komunálních měřidel, až po velké měřicí přístroje. Rezervujte si termín individuální návštěvy. 

INSIZE nabízí kompletní portfolio měřicích přístrojů » posuvná měřidlavýškoměry, úchylkoměry, mikrometry, drsnoměrytvrdoměry, měřicí mikroskopy, optické měřicí přístroje, profilprojektorytloušťkoměrykalibryúhloměrysiloměrymetryváhyvideoskopy, momentové klíčepříslušenství včetně stojanů na měřicí přístroje.

 

Srdečně Vás zveme k nám do INSIZE Czech na návštěvu.
 
insize.cz showroom

  

insize-czech-firma-meridla

Zpět do obchodu