Zpět do obchodu

Registrace

O značce

 

INSIZE je světový výrobce měřicí techniky přinášející technologické inovace se zastoupením v 75 zemích světa. Měřicí přístroje značky INSIZE představují optimální řešení bez kompromisů pro splnění i těch nejnáročnějších měřicích potřeb. INSIZE Czech je pobočka výrobce INSIZE pro prodej měřidel a měřicích přístrojů s interaktivním Showroomem a skladem pro ČR. INSIZE Czech zabezpečuje předprodejní a poprodejní zákaznický servis pro koncové zákazníky i distributorskou síť v rámci Evropy. 

Měřicí přístroje INSIZE Vás mile překvapí: kvalitním provedením | vysokou spolehlivostí | příjemnými cenami 

1| Zabezpečujeme prodej a poradenství při výběru měřicí techniky a měřidel.
2| Poskytujeme kompletní technickou podporu.
3| Provádíme servis a opravy všech měřicích přístrojů INSIZE. 

insize-czech-firma-meridla

Je kladen velký důraz na profesionální předprodejní a poprodejní zákaznický servis, proto stacionární tvrdoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, 3D CNC, měřicí mikroskopy, profilprojektory, konturoměry, trhací stroje a kruhoměry musí být dodané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť, přičemž celý proces může být ve spolupráci s prodejcem, se kterým koncový zákazník dlouhodobě spolupracujeGarantujeme profesionální péči o tyto velké měřicí přístroje.

Rádi Vás přivítáme v našem interaktivním Showroomu INSIZE, kde máme k vyzkoušení více než 100 modelů od komunálních měřidel, až po velké měřicí přístroje. Rezervujte si termín individuální návštěvy. 

INSIZE nabízí kompletní portfolio měřicích přístrojů » posuvná měřidlavýškoměry, úchylkoměry, mikrometry, drsnoměrytvrdoměry, měřicí mikroskopy, optické měřicí přístroje, profilprojektorytloušťkoměrykalibryúhloměrysiloměrymetryváhyvideoskopy, momentové klíčepříslušenství včetně stojanů na měřicí přístroje.

insize-czech-firma-meridla

Připravili jsme pro Vás video - pohled do naší firmy a života v ní. Vítejte u nás v INSIZE Czech.
 

  

o znacce insize czech

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení