Zpět do obchodu

Registrace

Přehled služeb

insize-czech-sluzby-k-meridlum

Náš tým máme pečlivě sestaven tak, abychom mohli garantovat profesionální péči od poradenství před nákupem přes technickou podporu, instalace, zaškolení obsluhy až po servis v rámci Evropy. Zabezpečujeme kompletní dodávky měřidel a měřicích přístrojů.

Výrobcem je kladen velký důraz na předprodejní a poprodejní zákaznický servis, a proto stacionární tvrdoměry a drsnoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, kruhoměry, měřicí mikroskopy, profilprojektory, trhací stroje a konturoměry musí být dodané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť. Garantujeme profesionální péči o tyto velké měřicí přístroje. 

1| Zabezpečujeme prodej a poradenství při výběru měřidel a měřicích přístrojů
2| Poskytujeme kompletní technickou podporu
3| Provádíme servis a opravy všech měřicích přístrojů INSIZE

insize-czech-firma-meridla

» Kompletní uvedení velkých měřicích přístrojů do provozu přímo u zákazníka 

K velkým měřicím přístrojům se objednává servisní balík, který zahrnuje služby poprodejního servisu realizované našimi aplikačními techniky. Naši aplikační technici se kompletně postarají o jeho správné uvedení do provozu. Zabezpečíme:

  • bezpečné doručení přímo námi k zákazníkovi,
  • odbornou instalaci měřicího přístroje,
  • kompletní nastavení a optimalizaci systému,
  • podrobné zaškolení obsluhy,
  • technickou podporu po dobu jednoho roku,
  • volitelně i akreditovanou kalibraci.

insize-czech-firma-meridla

» Poradenství při výběru vhodného měřidla i měřicího přístroje

Uvědomujeme si, že každý podnik má specifické potřeby a různorodé nároky na měřicí přístroje. Vaši konkrétní situaci a požadavky na měřicí techniku jsme připraveni s Vámi podrobně prodiskutovat a doporučit tu nejvhodnější variantu, která optimálně pokryje Vaše měřicí potřeby.

insize-czech-firma-meridla

» Interaktivní INSIZE Showroom » předvedení vybraných modelů měřicí techniky 

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si vybraný produkt ještě před jeho koupí a přijďte se podívat do našeho interaktivního předváděcího a školicího střediska. INSIZE Showroom nabízí unikátní možnost vyzkoušet si práci s více než 100 produkty od komunálních měřidel až po velké měřicí přístroje. Vybrané modely měřicích přístrojů Vám rádi ukážeme a názorně předvedeme.

Stačí si u nás domluvit termín individuální návštěvy.

Zastihnete nás na e-mailu info@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151 každý pracovní den od 7.30 do 16.00 hod.  

insize-czech-firma-meridla

» Technická podpora

V rámci poprodejních služeb poskytujeme našim zákazníkům technickou podporu. Můžete se na nás obrátit při řešení těch nejrůznějších technických problémů, a to i v případě potřeby optimalizovat jednotlivé technické postupy. Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151. Můžeme Vás v případě potřeby navštívit i osobně (placený výjezd).

insize-czech-firma-meridla

» Akreditovaná kalibrace měřidel a měřicích přístrojů

Objednané měřicí přístroje Vám můžeme dodat rovnou včetně akreditované kalibrace. Ušetříte čas i peníze. Nechte kalibraci Vašich nových měřicích přístrojů na kvalifikované odborníky z M & B Calibr a vytěžte maximum z naší spolupráce s akreditovanou kalibrační laboratoří, která se řadí ke špičce v oboru a má více než 30 leté zkušenosti.

insize-czech-firma-meridla

» Odborný servis měřicích přístrojů

Základem jistoty přesného měření je odborně servisované a udržované měřidlo. Jeho pravidelné péči je proto nezbytné věnovat náležitou pozornost.

Neváhejte se svými měřidly navštívit naše servisní středisko se špičkovým vybavením a odborně proškoleným servisním personálem. Naši servisní technici jsou připraveni i na realizaci závažných úkonů. Nemůžete měřicí přístroj dopravit k nám? Náš tým servisních techniků si poradí i s velkými měřicími přístroji, které vyžadují servis přímo ve Vašich výrobních či laboratorních prostorách. Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151.

 

insize sluzby

Zpět do obchodu