Zpět do obchodu

Registrace

Přehled služeb

INSIZE Czech zabezpečuje ke všem dodávaným měřidlům a měřicím přístrojům předprodejní i poprodejní služby:

 

» Interaktivní INSIZE Showroom » Chcete v reálu vidět nebo si vyzkoušet některý z produktů INSIZE?

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si před koupí vybraný produkt nebo se přijeďte poradit o vhodném řešení pro splnění Vašich měřicích potřeb. V našem interaktivním INSIZE Showroomu (předváděcí a školicí středisko) máme k vyzkoušení více než 100 produktů, od komunálních měřidel, až po velké měřicí přístroje. 

Rádi s Vámi probereme dostupné možnosti a názorně Vám je předvedeme. 

 

Stačí si rezervovat termín návštěvy. 

Telefonicky: +420 544 500 151

E-mailem: info@insize.cz

 

» Instalace a zaškolení do obsluhy » velké měřicí přístroje (profilprojektory, tvrdoměry, měřicí mikroskopy, CNC...) Vám přímo dovezeme, nainstalujeme a zaškolíme Vámi vybrané pracovníky do obsluhy zařízení. 

 

» Technická podpora » naše technické oddělení je připraveno být Vám k dispozici pro řešení problémů a optimalizaci jednotlivých postupů telefonicky, e-mailem nebo v případě potřeby osobně (výjezd je placený).

 

» Akreditované kalibrace měřidel » ke všem námi dodávaným měřidlům Vám rádi v rámci kompletní dodávky zabezpečíme akreditované kalibrace měřidel. Spolupracujeme se špičkami v oboru, s předními akreditovanými kalibračními laboratořemi v České republice.

 

» Servisní středisko měřidel a měřicích přístrojů » základem jistoty přesného měření je odborně servisované a udržované měřidlo. 

Servisní středisko disponuje špičkovým vybavením a naši INSIZE servisní technici jsou pravidelně odborně školeni. 

Servis měřidel provádíme převážně v našem servisním středisku. Některé velké měřicí přístroje si vyžadují servis přímo v provozu, proto jsme připraveni i k provádění servisu přímo u zákazníka. Jedná se např. o profilprojektory, výškoměry, tvrdoměry, 3D CNC stroje, mikroskopy atd… 

 

insize sluzby

 

 

Zpět do obchodu