Zpět do obchodu

Registrace

Přehled služeb

insize-czech-sluzby-k-meridlum

Náš tým máme pečlivě sestaven tak, abychom mohli garantovat profesionální péči od poradenství před nákupem přes technickou podporu, instalace, zaškolení obsluhy až po servis v rámci Evropy. Zabezpečujeme kompletní dodávky měřidel a měřicích přístrojů.

Výrobcem je kladen velký důraz na předprodejní a poprodejní zákaznický servis, a proto stacionární tvrdoměry a drsnoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, kruhoměry, měřicí mikroskopy, profilprojektory, trhací stroje a konturoměry musí být dodané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť. Garantujeme profesionální péči o tyto velké měřicí přístroje. 

1| Zabezpečujeme prodej a poradenství při výběru měřidel a měřicích přístrojů
2| Poskytujeme kompletní technickou podporu
3| Provádíme servis a opravy všech měřicích přístrojů INSIZE

insize-czech-firma-meridla

» Kompletní uvedení velkých měřicích přístrojů do provozu přímo u zákazníka 

K velkým měřicím přístrojům se objednává servisní balík, který zahrnuje služby poprodejního servisu realizované našimi aplikačními techniky. Naši aplikační technici se kompletně postarají o jeho správné uvedení do provozu. Zabezpečíme:

  • bezpečné doručení přímo námi k zákazníkovi,
  • odbornou instalaci měřicího přístroje,
  • kompletní nastavení a optimalizaci systému,
  • podrobné zaškolení obsluhy,
  • technickou podporu po dobu jednoho roku,
  • volitelně i akreditovanou kalibraci.

insize-czech-firma-meridla

» Poradenství při výběru vhodného měřidla i měřicího přístroje

Uvědomujeme si, že každý podnik má specifické potřeby a různorodé nároky na měřicí přístroje. Vaši konkrétní situaci a požadavky na měřicí techniku jsme připraveni s Vámi podrobně prodiskutovat a doporučit tu nejvhodnější variantu, která optimálně pokryje Vaše měřicí potřeby.

insize-czech-firma-meridla

» Interaktivní INSIZE Showroom » předvedení vybraných modelů měřicí techniky 

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si vybraný produkt ještě před jeho koupí a přijďte se podívat do našeho interaktivního předváděcího a školicího střediska. INSIZE Showroom nabízí unikátní možnost vyzkoušet si práci s více než 100 produkty od komunálních měřidel až po velké měřicí přístroje. Vybrané modely měřicích přístrojů Vám rádi ukážeme a názorně předvedeme.

Stačí si u nás domluvit termín individuální návštěvy.

Zastihnete nás na e-mailu info@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151 každý pracovní den od 7.30 do 16.00 hod.  

insize-czech-firma-meridla

» Technická podpora

V rámci poprodejních služeb poskytujeme našim zákazníkům technickou podporu. Můžete se na nás obrátit při řešení těch nejrůznějších technických problémů, a to i v případě potřeby optimalizovat jednotlivé technické postupy. Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151. Můžeme Vás v případě potřeby navštívit i osobně (placený výjezd).

insize-czech-firma-meridla

» Akreditovaná kalibrace měřidel a měřicích přístrojů

Objednané měřicí přístroje Vám můžeme dodat rovnou včetně akreditované kalibrace. Ušetříte čas i peníze. Nechte kalibraci Vašich nových měřicích přístrojů na kvalifikované odborníky z M & B Calibr a vytěžte maximum z naší spolupráce s akreditovanou kalibrační laboratoří, která se řadí ke špičce v oboru a má více než 30 leté zkušenosti.

insize-czech-firma-meridla

» Odborný servis měřicích přístrojů

Základem jistoty přesného měření je odborně servisované a udržované měřidlo. Jeho pravidelné péči je proto nezbytné věnovat náležitou pozornost.

Neváhejte se svými měřidly navštívit naše servisní středisko se špičkovým vybavením a odborně proškoleným servisním personálem. Naši servisní technici jsou připraveni i na realizaci zdánlivě závažných úkonů. Nemůžete měřicí přístroj dopravit k nám? Náš tým servisních techniků si poradí i s velkými měřicími přístroji, které vyžadují servis přímo ve Vašich výrobních či laboratorních prostorách. Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151.

 

insize sluzby

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení