Zpět do obchodu

Registrace

Přehled služeb

insize-czech-sluzby-k-meridlum

Náš tým máme pečlivě sestaven tak, abychom mohli garantovat profesionální péči od poradenství před nákupem přes technickou podporu, instalace, zaškolení obsluhy až po servis v rámci Evropy. Zabezpečujeme kompletní dodávky měřidel a měřicích přístrojů.

INSIZE klade velký důraz na předprodejní a poprodejní zákaznický servis, a proto stacionární tvrdoměry a drsnoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, kruhoměry, měřicí mikroskopy, profilprojektory, trhací stroje a konturoměry musí být dodané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť. Garantujeme profesionální péči o tyto velké měřicí přístroje. 

1| Zabezpečujeme prodej a poradenství při výběru měřidel a měřicích přístrojů
2| Poskytujeme kompletní technickou podporu
3| Provádíme servis a opravy všech měřicích přístrojů INSIZE

insize-czech-firma-meridla

» Kompletní uvedení velkých měřicích přístrojů do provozu přímo u zákazníka 

U velkých měřicích přístrojů je buď automaticky součástí dodání nebo se volitelně objednává servisní balík, který zahrnuje služby poprodejního servisu realizované našimi aplikačními techniky. Zda je servisní balík automaticky součástí dodání nebo se přiobjednává zvlášť podle rozhodnutí se kupujícího, záleží na konkrétním přístroji a tato informace je vždy uvedena při popisu přístroje.

Naši aplikační technici se kompletně postarají o jeho správné uvedení do provozu. Zabezpečíme:

  • bezpečné doručení přímo námi k zákazníkovi,
  • odbornou instalaci měřicího přístroje,
  • kompletní nastavení a optimalizaci systému,
  • podrobné zaškolení obsluhy,
  • technickou podporu po dobu jednoho roku,
  • volitelně i akreditovanou kalibraci.

insize-czech-firma-meridla

» Poradenství při výběru vhodného měřidla i měřicího přístroje

Uvědomujeme si, že každý náš zákazník má specifické potřeby a různorodé nároky na měřicí přístroje. Vaši konkrétní situaci a požadavky na měřicí techniku jsme připraveni s Vámi podrobně prodiskutovat a doporučit tu nejvhodnější variantu, která optimálně pokryje Vaše měřicí potřeby.

insize-czech-firma-meridla

» Interaktivní INSIZE Showroom » předvedení vybraných modelů měřicí techniky 

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si vybraný produkt ještě před jeho koupí a přijďte se podívat do našeho interaktivního předváděcího a školicího střediska. INSIZE Showroom nabízí unikátní možnost vyzkoušet si práci s více než 100 produkty od komunálních měřidel až po velké měřicí přístroje. Vybrané modely měřicích přístrojů Vám rádi ukážeme a názorně předvedeme.

Stačí si u nás domluvit termín individuální návštěvy.

Zastihnete nás na e-mailu info@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151 každý pracovní den od 7.30 do 16.00 hod.  

insize-czech-firma-meridla

» INSIZE Showtruck » pojízdný Showroom s měřicími přístroji INSIZE

Chtěli byste vidět či přímo vyzkoušet měřicí přístroje INSIZE, ale osobní návštěva k nám do Showroomu je časově či organizačně náročná?

Máme řešení. Přijedeme přímo k Vám do firmy.

Náš INSIZE Showtruck můžeme přistavit přímo před Vaši firmu a Vy si tak pohodlně vyzkoušíte měření, klidně i na vlastních výrobních vzorcích. Náš INSIZE Showtruck je vybaven optickými měřicími přístroji, tvrdoměrem či mikroskopem, ale také malými měřidly. Postup je jednoduchý. Stačí nás kontaktovat a s našimi INSIZE aplikačními techniky si formou konzultace projdete Vaše konkrétní měřicí potřeby a domluvíte se na potřebných detailech.

Pak už si jen zarezervujete termín příjezdu a INSIZE Showtruck vyrazí na cestu přímo k Vám.

Máte zájem přistavit INSIZE Showtruck před Vaší firmu? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 544 500 151 každý pracovní den od 7.30 do 16.00 hod. 

insize-czech-firma-meridla

» Technická podpora

V rámci poprodejních služeb poskytujeme našim zákazníkům technickou podporu. Můžete se na nás obrátit při řešení těch nejrůznějších technických dotazů, a to i v případě potřeby optimalizovat jednotlivé technické postupy.

Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151.

Můžeme Vás v případě potřeby navštívit i osobně (placený výjezd).

insize-czech-firma-meridla

» Akreditované kalibrace měřidel a měřicích přístrojů

Objednané měřicí přístroje Vám můžeme dodat rovnou včetně akreditované kalibrace.

Ušetříte čas i peníze.

Nechte kalibraci Vašich nových měřicích přístrojů na kvalifikované odborníky z M & B Calibr a vytěžte maximum z naší spolupráce s akreditovanou kalibrační laboratoří, která se řadí ke špičce v oboru a má více než 30 leté zkušenosti.

insize-czech-firma-meridla

» Odborný servis měřicích přístrojů

Základem jistoty přesného měření je odborně servisované a udržované měřidlo. Jeho pravidelné péči je proto nezbytné věnovat náležitou pozornost.

Naši servisní technici jsou připraveni i na realizaci závažných úkonů. Nemůžete měřicí přístroj dopravit k nám? Náš tým servisních techniků si poradí i s velkými měřicími přístroji, které vyžadují servis přímo ve Vašich výrobních či laboratorních prostorách. 

Jsme Vám plně k dispozici každý pracovní den na e-mailu servis@insize.cz nebo na telefonu +420 544 500 151.

 

insize-czech-firma-meridla

Zpět do obchodu